Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Güzellik bir tık ötenizde..

Güzellik bir tık ötenizde..

Eskilerin “bakarsan bağ olur bakmazsan dağ” dediği ya da yeni neslin “çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır” sloganıyla bildiği “bakımlı bayan” olmak; size artık parmak ucu kadar yakın ..

Şu an için Türkiye’de öncelikle İstanbul  ve çevre  illeriyle sınırlı olmakla beraber, internet sayesinde hangi güzellik merkezinde hangi hizmet kaça bunu bilebilmeniz ve hatta istediğiniz güzellik merkezi/kuaför/berberden randevu alabilmeniz de mümkün. Nasıl mı? Tabii ki; caliopa.net sayesinde!

İnternet kullanımının  gelişimi her şeyden önce iş hayatına dair  pek çok artı kazandırmış olsa da konu güzellik ve estetik olunca; bu alanda hem sağlıklı bilgi alıp hem de kuaför olsun güzellik merkezi olsun kıyaslama imkânı sağlayan websitesi oldukça az…İşte caliopa.net; bu alandaki boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuş bir site.

Caliopa.net, öncelikle bayanların güzellik ve bakım işlerine odaklı hizmet veren  bir websitesi olsa da erkekler için de hizmet vermekte..  Her şeyden önce bu websitesinde saç, yüz ve vücut bakımına dair kuaförlerin, güzellik merkezlerinin vermiş olduğu her hizmeti ( masaj ve estetik de dahil olmak üzere ) bir arada, derli toplu bulabilme imkânınız, verilen hizmetler hakkında fikir edinme olanağınız ve hatta  fiyatları karşılaştırma ve bütçenize uygun olanını seçme imkânınız bulunmakta..Diyelim ki saçınızı kestirmek istiyorsunuz; kuaför İstanbul veya saç kesimi İstanbul diye internette arattığınızda caliopa.net gibi size İstanbul içindeki tüm kuaförleri,  semt bazında olmak üzere, verdikleri hizmetler hakkında ve fiyatları hakkında karşılaştırmalı olarak verebilen internet sitelerinin sayısı bir veya iki adedi bulmuyor. Bu alanda caliopa.net   7/24 online canlı destek hattıyla da siteyi ziyaret edenlerin tercihleri ve taleplerine göre yönlendirmede bulunabiliyor. Kuaförlerin ve güzellik merkezlerinin yoğunluk durumu bilgisini vererek; hizmet almak isteyenlerin gidecekleri kuaförün yoğunluk durumuna göre kendilerine  uygun saati seçmelerini sağlıyor. Geriye size sadece bir tek şey kalıyor. O da, randevu saatiniz geldiğinde, seçtiğiniz kuaför salonuna gitmek..Ha bu arada şunu unutmadan söyleyelim,  caliopa size seçtiğiniz kuaförün adresini de veriyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top