MAGAZİN

Gülşen, Doğmamış Çocuğunun Hesabına 3 Milyon TL Yatırdı!

Gülşen, henüz doğmamış olan oğlu için açtırdığı banka hesabına 1 milyon dolar yatırdı.

Ozan Çolakoğlu ile geçtiğimi Haziran ayında hayatını birleştiren Gülşen’in sanat dünyasının en çok kazanan isimlerinden biri olduğu biliniyor. Ancak henüz doğmamış çocuğu için Türkiye’de bir banka hesabı açtırdığı ve çocuğunun hesabına 1 milyon dolar yani 3 milyon TL yatırdığı öğrenildi.

Bebeğinin doğmasına yaklaşık olarak 1 ay kalan Gülşen’in henüz oğlunun kimliği olmadığı için açtırdığı ek hesabı, doğumun ardından oğlunun üstüne geçireceği öğrenildi.

18 YAŞINA GELDİĞİNDE KULLANABİLECEK

Tıpkı Meryem Uzerli gibi şarkıcı Gülşen de, açtırdığı bu hesabı oğlunun 18 yaşına geldiğinde kullanabilmesi için şartname imzalayacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top