Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Gökhan Töre, Beşiktaş’a Geri Dönmek İstiyor!

Gökhan Töre, Beşiktaş’a Geri Dönmek İstiyor!

İngiltere’de umduğunu bulamayan Gökhan Töre, Beşiktaş’a geri dönmek için Başkan Fikret Orman’ı aradı.

Sezon sonuna kadar satın alma opsiyonuyla beraber West Ham’a kiralık olarak giden Gökhan Töre’nin devre arasında Beşiktaş’a dönüp dönmeyeceği henüz gündemden düşmüyor.

İngiliz takımında hem formsuzluğu hem de sakatlığı nedeniyle 1.5 aydır forma giyemeyen Gökhan Töre, beklentilerinin çok altında kaldı ve büyük hayalkırıklığı yaşadı ve yaşattı. İngiltere macerasını Ocak ayında sonlandırmak için can atan Töre, Beşiktaş’a geri dönmek için Başkan Fikret Orman’ı telefonla aradı.

ŞENOL GÜNEŞ KARAR VERECEK

Gökhan Töre yaptığı görüşmede, , “Beşiktaş’ı ve arkadaşlarımı çok özledim. Geri dönmek istiyorum” dedi ve Fikret Orman’ın da cevap olarak Şenol Hoca ile görüşeceğini belirttiği öğrenildi.

Sakatlıklar nedeniyle kanatlarda yaşanan sıkıntı ve uzun maratondaki alternatifleri çoğaltması nedeniyle Beşiktaş’ın Gökhan Töre’nin geri dönmesine sıcak bakacağı düşünülüyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top