GÜNDEM

Fırat Kalkanı Harekatı’nda 1 Asker Şehit Oldu!

Suriye’de Türk askerine yönelik olarak düzenlenen saldırıda 1 asker şehit oldu 6 asker yaralandı.

Fırat Kalkanı Harekatı’ndan kötü haber gelmeye devam etti. El-Bab bölgesinde Türk askerlerine yönelik olarak düzenlenen saldırıda 1 Türk askerinin şehit olduğu, 6 askerin de yaralandığı belirtildi.

BOMBALI ARAÇLA SALDIRDILAR

TSK’dan Fırat Kalkanı Harekatı hakkında yapılan açıklamada  “Sabah saatlerinde bombalı araç ile yapılan saldırıda 1 kahraman silah arkadaşımız şehit, 1’i ağır olmak üzere 6 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Yaralılar hastanede tedavi altına alınmışlardır.” denildi.

TÜRK JETLERİ 23 IŞİD MİLİTANINI ÖLDÜRDÜ

Suriye’de sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı’nda Türk jetleri tarafından terör örgütü IŞİD’in 12 farklı hedefine yönelik hava harekatı düzenlendi. TSK tarafından düzenlenen bu hava harekatında 23 terörist etkisiz hale getirildi. Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan bilgilendirmede ise şunlar belirtildi:

“12 hedef ateş altına alınarak imha edilmiştir. Hava taarruzları sonucu ilk tespitlere göre 23 IŞİD mensubu terörist öldürülmüştür. Çok sayıda yaralı teröristin olduğu haberi alınmaktadır.”

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top