GÜNDEM

FETÖ’den Tutuklu Kaymakam Vali Yardımcısı Oldu!

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklu olan Kulu kaymakamı Hüseyin Avcı, Gümüşhane Vali Yardımcılığı’na atandı.

Gümüşhane Vali Yardımcılığı görevine atanan Konya’nın Kulu İlçesi Kaymakamı Hüseyin Avcı’nin FETÖ soruşturması kapsamında tutuklu olduğu ortaya çıktı.

Konya Kulu ilçesi Kaymakamı Hüseyin Avcı, 1 Aralık tarihinde yayınlanan Resmi Gazete’deki yürürlüğe göre 2016/681 sayılı kararname ile Gümüşhane Vali Yardımcılığı’na atandı.

FETÖ’DEN TUTUKLU OLDUĞU BİLİNMİYOR MU?

Bugüne kadar göreve başlamayan Hüseyin Avcı’nın Fethullahçı Terör Örgütü soruşturması kapsamında tutuklu olduğu öğrenildi. Resmi kurumların bu durum ile ilgili bilgi sahibi olmadığı ve atamalarda yeterli özenin gösterilmediği ortaya çıktı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top