ASAYİŞ

Fenerbahçe’den Canan Karatay’a Sert Yanıt!

Canan Karatay’ın medya organlarındaki açıklamaları ve iddialarına Fenerbahçe Kulübü doktoru Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu’ndan yanıt geldi.

Fenerbahçe’nin Kulüp Doktoru Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu, bazı açıklamalar yapan Canan Karatay ile ilgili çeşitli sözler sarf etti. Çeşitli medya organlarında duyulan Fenerbahçeli futbolcuların form düzeyinin yedikleri gıdalar ve beslenme alışkanlıkları ile ilgili olduğuna dair ortaya atılan iddialara doktordan yanıt geldi.

CANAN KARATAY’A YANIT

Kulüp doktoru Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu şunları söyledi:

“Bunlar 6 ayda bir söyleniyor zaten. Biz bunu çok ciddiye almıyoruz. Çünkü burada yapılan işlerin ne olduğunu bilmeden insanlar dışarıdan konuşuyorlar. Bu çok hoş değil. Burada çalışan ciddi bir bilimsel ekip var. Onlara karşı da çok ciddi bir saygısızlık yapılıyor, hoş değil. Yani bilim insanlarına yakışan açıklamalar değil. Hani fikri olup bilgisi olmayan herkes konuşuyor ama bunları bilim insanlarının yapması hoş değil.”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top