ASAYİŞ

Fatih’te Kağıt Toplayıcıyı Öldürüp Çöp Kutusunun Yanına Bıraktılar!

Fatih’te kağıt toplayıcı bir gencin öldürülerek kendi kağıt toplama aracına koyulduğu tespit edildi.

İstanbul Fatih’te kağıt toplama arabasının içerisinde ağzı koli bandıyla bağlı, 25-30 yaşlarında bir erkek cesedi bulundu. Sabah erken saatlerde mahalle sakinleri, kağıt toplama aracının içerisinde bulunan cesedi fark ettiler. Vatandaşlar bunun üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, sokağı güvenlik şeridi ile kapattılar ve cesedi incelemeye aldılar.

CESET, KAĞIT TOPLAYICIYA AİT

Üzerinden kimlik çıkmayan cesedin, kağıt toplama aracının sahibine ait olduğu tespit edildi. Ölen kişinin vücudunda bıçak darbeleri saptandı. Polis, cinayeti işleyen kişi veya kişilerin incelenmesi için inceleme başlattı. Kağıt toplayıcılar da olay yerine gelerek cesedin kime ait olduğunu öğrenmeye çalıştılar. Polis kağıt toplayıcıların da bilgisine başvurdu. Aracın üzerinde uzun süre parmak izi arandı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top