SPOR

Fatih Terim, Tolgay Arslan’ı İstiyor!

Fatih Terim, Tolgay Arslan’ın yüksek performansından dolayı 2017 yılında onu A Milli Takım’da görmek istediğini belirtti.

Tolgay Arslan’ın Beşiktaş forması ile gösterdiği performans herkesi hayran bıraktı. Fatih Terim’in ise bu performanstan etkilenmesinin ardından başarılı orta saha oyuncusunun Türkiye’ye kazandırılması için çalışmalara hız verdiği öğrenildi.

“2017’DE KADRODA GÖRMEK İSTİYORUM”

Yükselen form grafiği nedeniyle Beşiktaş’ın vazgeçilmez isimleri arasında yer almayı başaran Tolgay Arslan’ın Türkiye A Milli Takımı’nda oynayabilmesi için yürütülen çalışmalara hız verildi. Alınan bilgilere göre Fatih Terim’in genç futbolcunun milli takımda oynaması için yürüttüğü çalışmaları hızlandırdığı ve 2017 yılındaki maçlar içi ‘Onu kadroda görmek istiyorum’ dediği öğrenildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top