MAGAZİN

Evlilik Programlarının Kaldırılmaması İçin Seda Sayan Emine Erdoğan’ı Aradı Mı?

TBMM’de evlilik programlarının incelenmeye başlanmasının ardından izdivaç programı sunucularını da panik sardı. Evlilik programlarının akıbeti hala belli değilken, ortaya yeni bir iddia atıldı. İddialara göre Show Tv’de Uğur Arslan ile birlikte Evleneceksen Gel adlı izdivaç programını sunan Seda Sayan, evlilik programlarının kaldırılmaması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ı aradı.

Posta gazetesinden köşe yazarı Serhan Sokulgan’ın iddiasına göre, evlilik programlarının kaldırılmaması için Seda Sayan kendisini de düşünerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile programlarının kaldırılmaması için görüşmüş.

RTÜK PROGRAMLARIN KALDIRILMASINI ÖNERDİ

Yayından kaldırılması düşünülen izdivaç programları için 5 kanalın genel müdürleri RTÜK yönetimi ile bir araya geldi. RTÜK, kanal genel müdürlerine “Evlilik programlarını kaldırmanızı öneririz çünkü para cezaları sürecek” dedi.

BAŞBAKAN YARDIMCISI KURTULMUŞ: AMACIMIZ YASAKLAMAK DEĞİL

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un “Bizim amacımız yasaklamak değil, bu programların kendilerine çeki düzen vermesi” dedi. Gerçekten de Numan Kurtulmuş haksız değil. Çok doğru bir şey söylemiş. Ben bile zaman zaman izlediklerime inanamıyorum. Hatta bu programlarda çoğu zaman kim bilir ne çirkin kelimeler dönüyorsa biplenerek sessizleştiriliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top