Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Erzurumlular Haklı: “Bizim Çocuklar Kutup Ayısı Mı?”

Erzurumlular Haklı: “Bizim Çocuklar Kutup Ayısı Mı?”

Erzurum’da yoğun kar yağışı görülmesine rağmen okulların tatil edilmemesi nedeniyle halk isyan etti.

Türkiye’nin farklı bölgelerin kar yağışı etkisini gösterirken, birçok il ve ilçelerde okullar tatil edildi. Erzurumlular ise, Batı’da birçok ilde okulların tatil edilmesine rağmen kendi illerindeki okulların tatil olmaması üzerine “Bizim çocuklar kutup ayısı mı?” diyerek eleştirilerde bulundular. Twitter üzerinden tepkilerini dile getiren Erzurumlular, “Batıda okullar tatil edilirken Erzurum’da daha tatil edilmedi. Gerçekten enteresan” yorumlarında bulundular.

ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR

Bir başka kullanıcı ise “Kar yağdı İstanbul çocukları tatil 🙂 Ardahan Erzurum’da 3 metre kar var çocuklar okula gidiyor peki bu çocuklar kutup ayısı mı :))” yorumunda bulundu.

Erzurum’da hava sıcaklığının -7 derece olduğunu belirten ancak -30 dereceyi de gören ilin valisi Seyfettin Azizoğlu, Hürriyet’e yaptığı açıklamada “Erzurum için hava sıcak. Okulların tatil olmasını gerektiren bir durum yok. O yüzden tatil etmedik” dedi ve aynı zamanda öğrencilere de başarılar diledi.

TWİTTER ÜZERİNDEN GELEN BAZI TEPKİLER

Burcu Tatar @BurcuTatar27:Erzurumluların haklı isyanı. -32 de okullar neden tatil edilmiyor. Bizim çocuklarımız “kutup ayısımı” #Erzurum #MEB

Fatih Altan @fatihaltanf:İstanbul’da kar yağmış bazı üniversiteler tatil vermiş biz Erzurum’da – 34 de okula gidiyoruz kutup ayısı mıyız biz.

Nizan @proleter5:Erzurum’da yaşayanlar kutup ayısı mı? -32 derece okul tatil olmuyor.

Atilla Dilaver @AtillaDilaver:İstanbul’da okulların tatil edilmesinden sonra Erzurum’lu soruyor: ” La gardaş bizim uşahlar kutup ayısı mı -36 okula hâlâ gidirler..”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top