ASAYİŞ

Erkek Çocuklarını Şok Cihazıyla Taciz Eden Sapık Tutuklandı!

Adana’da erkek çocukları evine götürüp şok cihazıyla bayılttıktan sonra taciz eden sapık, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Adana’da mahallesindeki erkek çocuklarını sigara vermek bahanesiyle evine götüren ve şok cihazıyla taciz eden şahıs, tutuklandı.

KAVGA İÇİN GELEN POLİS, TACİZCİYİ ALDI!

Adana Seyhan’da İstiklal Mahallesi’nde bir evde çıkan kavga nedeniyle olay yerine gelen polis ekipleri, mahallenin bir eve saldırdığını gördü. Polisler, öfkeli grubu sakinleştirdi. Mahalle sakinleri evde yaşayan 56 yaşındaki Sadık B.’nin erkek çocuklarını taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine polis, sapığı karakola götürdü.

ŞOK CİHAZI VE CİNSEL GÜCÜ ARTIRICI HAP

Taciz iddiaları üzerine evinde aramalar yapılmasının ardından, zanlının evinde şok cihazı ve cinsel gücü artırıcı hap bulundu.

ERKEK ÇOCUKLARI ŞOK CİHAZIYLA TACİZ EDİYOR

16 yaşındaki küçük 3 erkek çocuğun ailesi adamdan şikayetçi oldu. Aileler, zanlının çocuklara sigara verme bahanesiyle kandırıp eve götürdüğü ve burada taciz etmeye çalıştığını söyledi. Bu tacize karşı koyanları da şok cihazıyla bayılttığını ve böyle taciz ettiğini söylediler.

MAHKEME AFFETMEDİ!

Polis zanlının ifadesini aldı. Cinsel sapık, üzerine iftira atıldığını ve kimseyi taciz etmediğini söyledi. Sorgulanmasının ardından adliyeye sevk edilen Sadık B., çıkarıldığı nöbetçi mahkemede tutuklandı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top