DÜNYA

Erdoğan ve Putin “Barış” İçin Görüşecek!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, barış görüşmeleri kapsamında Astana’da görüşmeye devam edecek.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suriye’de devam eden iç savaş ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile barış görüşmelerine devam edeceğini açıkladı. İki liderin bu görüşmeler kapsamında Astana’da biraraya gelecekleri belirtildi.

“ERDOĞAN İLE ANLAŞTIK”

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Suriye barış görüşmelerinin Kazakistan’ın başkenti olan Astana’da yapılması konusunda anlaşma sağladıklarını söyledi.

Vladimir Putin, Türkiye’nin militanların Halep’ten çıkarılması için gereken tüm yardımı göstereceğine söz verdiğini belirtti. Rusya lideri, “Suriye’de bir sonrası aşama ülke çapında ateşkes” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top