MAGAZİN

Emrah Karaduman Hakkında “Aleyna’ya Cinsel İstismar” Şikayeti!

Emrah Karaduman’ın Aleyna ile 14 yaşından beri aşk yaşadığının söylenmesi üzerine, Karaduman’a cinsel istismar suçundan dava açıldı.

Şarkıcı Fulin’in Emrah Karaduman’ın o zamanlar 14 yaşında olan Aleyna Tilki ile kendisini aldattığını söylemesi üzerine konu farklı boyutlara gitti ve adliyeye taşındı.

FULİN KONUŞTU, MESELE BÜYÜDÜ

Pop şarkıcısı Fulin, katıldığı TV programında eski sevgilisi aranjör Emrah Karaduman ile süren 2,5 yıllık ilişkisinin ihanet nedeniyle bittiğini söyledi. Karaduman’ın kendisini 2 yıl önce, o zaman 14 yaşında olan Aleyna Tilki ile aldattığını belirtti.

AVUKAT HAREKETE GEÇTİ

Fulin’in bu açıklaması üzerine avukat Osman Taşdemir, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Mahkemeye verdiği dilekçesinde  “2 yıl önce 14 yaşında olan Aleyna Tilki’ye karşı ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçunun işlendiği anlaşılmaktadır” ifadeleri yer aldı.

“FİZİKSEL OLARAK YETİŞKİN GÖRÜNMESİ…”

Avukat Taşdemir’in dilekçesinde yer alan ifadelerde,  “Aleyna’nın fiziksel olarak ‘yetişkin’ görünmesi kendisinin ‘çocuk’ olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. ‘Çocuğun cinsel istismar’ suçunun tüm unsurlarının vücut bulduğu anlaşılmaktadır.” dendi.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top