Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Emniyet’te Büyük FETÖ Operasyonu: 32 Gözaltı Kararı

Emniyet’te Büyük FETÖ Operasyonu: 32 Gözaltı Kararı

Emniyet’de düzenlenen FETÖ operasyonu kapsamında 32 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu bazı şüpheliler gözaltına alındı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Örgütlü Suçlar Bürosunda yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında şüphelilerin yakalanması için emniyet güçleri eş zamanlı operasyon düzenledi. İstanbul, Gaziantep, Kastamonu, Erzurum, Kayseri, Osmaniye ve Ankara’da düzenlenen operasyonlarda 23’ü emniyet personeli 32 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

EMNİYET MÜDÜRLERİ DE LİSTEDE

Haklarında gözaltı kararı bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksekokulu’nda görevli olan 23 personel arasında 1, 2, 3 ve 4. sınıf emniyet müdürleri, 1 emniyet amiri, 3 komiser, 5 komiser yardımcısı ve 7 polis memuru bulunuyor.

ARALARINDA SÖZDE İMAMLAR VAR

Ayrıca gözaltı kararı verilen sivillerin arasında, yayınevi sahibi, turizmci, gayrimenkul danışmanı, mali müşavir, öğretmen, esnaf ve FETÖ’nün “sözde imamı” olarak görev yapan bazı kişiler yer aldı.

Operasyonların devam ettiği belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top