GÜNDEM

Eğitime Kar Engeli!

Ülkemizde etkisini arttıran kar yağışı eğitimi olumsuz etkiledi. Yapılan açıklamalara göre 11 ilde eğitime kar nedeniyle ara verildi.

İşte O İller!

Kar yağışının yoğun olarak yaşanması günlük hayatı olumsuz yönde etkilerken eğitim dünyası da bundan nasibini aldı. Valilikler tarafından yapılan açıklamaya göre şu ile ve ilçelerde okullar tatil edildi:

Sakarya’nın tamamında kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi. Tunceli merkezde ve 5 ilçesinde okullar 1 gün tatil edildi. Kars’ın Sarıkamış ilçesinde, Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde, Kastamonu’da, Bayburt’un tamamında, Karabük’ün iki ilçesinde, Sivas’ın 6 ilçesinde, Tokat’ın Başçiftlik ilçesinde, Bolu’nun Gerede ilçesinde ve Giresun’un iki ilçesinde okullar 1 gün tatil edildi.

Kar yağışının etkili olmaya başladığı İstanbul ile ilgili ise henüz resmi bir tatil açıklaması yapılmadı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top