GÜNDEM

Ege Yine Sallandı! 5.1 Büyüklüğünde Deprem

Ege Denizi’nde Datça açıklarında 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

AFAD tarafından yapılan açıklamalarda Ege Denizi’nde Muğla’nın Datça açıklarında sabah saat 09:03’te 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini belirtti.

37 KİLOMETRE DERİNLİKTE OLDU

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre; sabah 09:03 saatlerinde Datça açıklarında bir sarsıntı meydana geldi. 5.1 büyüklüğünde meydana gelen depremin, 37 kilometre derinlikte olduğu belirtildi.

SAHİL KESİMİNDE HİSSEDİLDİ

Depremin merkez üssüne yaklaşık olarak 50 kilometre uzaklıkta olan Datça başta olmak üzere tüm sahil kısmındaki yerleşim yerlerinde deprem, şiddetli bir şekilde hissedildi.

İlk belirlemelere göre can kaybı ve hasar meydana gelmedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top