MAGAZİN

Ebru Şallı’ya Bir Darbe De Mahkemeden Geldi!

Ebru Şallı, Arda Turan ile aralarında geçen konuşmaların internetten kaldırılmasını istedi ancak mahkeme tarafından reddedildi.

Eski manken Ebru Şallı’nın futbolcu Arda Turan ile yazışmalarının ortaya çıkmasının ardından magazin dünyası çalkalanmıştı. Sosyal medya hesaplarının hacklenmesi ile birlikte ortaya çıkan konuşmalardan çok fazla rahatsız olan Ebru Şallı, özel hayatının ihlal edildiğini belirterek internet ortamından bu yazışmaların kaldırılmasını istedi.

MAHKEME “HABER HÜRRİYETİ” DEDİ

Sabah gazetesinin haberine göre, Sulh Ceza Hakimliği, ortaya çıkan konuşmaların Ebru Şallı’ya kamuoyunda küçük düşürecek unsurlar içermediğini belirtti ve haber hürriyeti gereğince kaldırılmamasına karar verdi.

GEREKÇE OLARAK ŞÖHRETİ VE KONUMU GÖSTERİLDİ

Sulh Ceza Hâkimliği’nin ret kararında etkin olan durumlardan bir tanesi de Ebru Şallı’nın şöhreti ve konumu gereği ortaya çıktığı iddia edilen haberlerin, doğru olmadığını açıklayacak imkanlara sahip olduğu belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top