MAGAZİN

Ebru Gündeş, Reza Zarrab’tan Ayrılmaktan Vazgeçti!

Ebru Gündeş, ABD’de tutuklu olan eşinden boşanmaktan vazgeçti.

Geçtiğimiz Mart ayında ABD’de tutuklanan Reza Zarrab, Eylül ayında yaptığı bir yazılı açıklamada Ebru Gündeş’in kendisinden boşanmak istediğini ve avukatının da dava açmak için vekaletname gönderdiğini belirtmişti.

İKİ TARAF DA DAVA AÇMADI

Geçtiğimiz süre içerisinde iki tarafından dava açmadığı görüldü. Reza Zarrab’ın tutuklanmasının ardından kendisiyle 3 ay boyunca görüşmeyen Ebru Gündeş, bir süre sonra eşiyle iletişim kurdu. Telefonda gerçekleşen bu görüşmede ikili arasındaki buzlar eridi. Ünlü şarkıcının boşanma kararından vazgeçtiği öğrenildi.

TAŞINMAKTAN DA VAZGEÇTİ

Eşinin Kanlıca’daki yalısından Beykoz’daki bir eve geçme planları yapan Ebru Gündeş, taşınmaktan vazgeçti. Ufuk Ceylan ile aralarında çıkan aşk dedikodularının yalan olduğu da bu barışma haberiyle beraber doğrulandı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top