MAGAZİN

Ebru Gündeş Kemer Sıkma Politikalarına Devam Ediyor

Ebru Gündeş, kızı Alara’yı lüks tekne yerine deniz taksi ile okuluna gönderiyor.

İş adamı eşi Reza Zarrab’tan ayrılmasının ardından kemer sıkma politikalarına devam eden Ebru Gündeş, kızı için ekonomik bir yola gitti. Gündeş, kızı Alara’yı okula lüks bir yat yerine deniz taksi ile gönderirken görüntülendi.

LÜKS TEKNEDEN TAKSİYE

Eşi Reza Zarrab’ın ABD’de tutuklu bulunmasından dolayı kemer sıkma politikası uygulayan Ebru Gündeş, kendisinden sonra kızı için yapılan harcamaları da azalttı. Gündeş, kızını okula götüren deniz taşıtında ekonomik bir yöntem seçti. Kanlıca’daki yalısından kızı Alara’yı İstinye’deki okuluna kiraladığı lüks tekne ile götüren sanatçı, deniz taksi kullanmaya başladı.

MECBURİYETTEN KEMER SIKIYOR

Ünlü sanatçının 5 yaşındaki kızı Alara, geçtiğimiz gün bakıcısının kucağında deniz taksiye binerken görüntülendi. Geçtiğimiz ay, şehir dışı konserleri için eşinin özel uçağı yerine tarifeli uçağa binen ünlü sanatçının bu hareketi  “Kızı adına hiçbir masraftan kaçınmayan Ebru Gündeş, mecburiyetten kemer sıksa da Alara’nın rahatlığı için yine de her yolu deniyor” yorumlarını getirmişti. Ancak sanatçının aynı uygulamaları kızı için de yaptığı görüldü.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top