SPOR

Dusco Tosic, 10 Gün Sahalardan Uzak Kalacak!

Beşiktaşlı futbolcu Dusco Tosic, Napoli maçında yaşadığı sakatlıktan dolayı en az 10 gün sahalardan uzak kalacak.

Beşiktaş’ın sakatlık kabusu sürekli olarak devam ediyor. Caner Erkin’in yaşadığı sakatlık nedeniyle 6 ay sahalardan uzak kalacağı haberinin ardından sol bekte Dusco Tosic forma giymeye başladı. Napoli maçında 23. dakikada sakatlanana Tosic, oyundan alındı. Sırp futbolcunun karşılaşma sonrasında en az 10 gün boyunca sahalardan uzak kalacağını söylediği öğrenildi.

MİLLİ MAÇ ARASI HAZIR OLACAK

Dusco Tosic bir muhabire yaptığı açıklamada “Sağ arka baldırımda çekme var. 10 gün forma giyemeyeceğim.” dedi. Trabzonspor maçında aldığı sarı kart nedeniyle oynayamayacak olan Tosic, milli ara sonrası hazır olacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top