DÜNYA

Donald Trump’ın Yıldızını Söndürdüler!

Donald Trump’ın Şöhretler Bulvarı’ndaki yıldızını bir saldırgan balyozla parçaladı.

Hollywood Şöhretler Bulvarı’nda Donald Trump’ın yıldızına saldırı gerçekleşti. Bulvara gelen ve üstünde işçi kıyafeti bulunan bir kişi, Trump’ın Bulvar’da bulunan yıldızını balyozla parçaladı.

Sabah erken saatlerde gerçekleşen bu olaya tanık edenler, bir kişinin balyozla yıldızı parçaladıklarını gördüklerini ancak üstündeki belediye işçisi kıyafeti nedeniyle şüphelenmediklerini söylediler.

TRUMP MAĞDURU KADINLARA DESTEK!

Deadline haber sitesine açıklama yapan ve isminin Jamie Otis olduğunu söyleyen şüpheli, amacının bu yıldızı yerinden sökerek New York’ta bir müzayedede Trump mağduru kadınlara destek vermek amacıyla satmak istediğini söyledi.

Trump’ın Şöhretler Bulvarı’ndaki yıldızı daha önce farklı saldırılara maruz kalmıştı. Los Angeles ünlü sokak artisti, Plastic Jesus, yıldızın çevresine tellerle örülü bir duvar koymuştu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top