GÜNDEM

Dolar Geriledi, Piyasalar Hareketleniyor

Dolar’ın son iki haftanın en düşük seviyesine gerilemesi piyasaların gözünü Başbakan’ın yapacağı açıklamalara dikti.

Dolar’da kısa süre önce görülmeye başlanan düşüş devam ediyor. İki haftanın en düşüğünü gören dolar 3,38 seviyesine geriledi. Euro’nun ise 3.63 seviyesine gerilediği belirtildi. Tüm piyasalar, Başbakan Binali Yıldırım’ın yapacağı açıklamaları bekliyor.

BAŞBAKAN’IN AÇIKLAMALARI ÖNEMLİ OLACAK

Piyasalar, açıklanacak önlem paketinin ayrıntılarını bekliyor. Başbakan Binali Yıldırım, Ekonomi Koordinasyon Kurulu’nda alınan kararları saat 15:00’te Çankaya Köşkü’nde düzenleyeceği bir basın toplantısı ile açıklayacak.

Başbakan Yıldırım başkanlığında düzenlenen ve 2 Aralık Cuma günü yapılan ve yaklaşık 5 saat süren Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısında, kamu maliyesi, bankacılık, finans sektörü, reel sektör ve iş gücü piyasasına yönelik alınması gereken tedbirler kararlaştırıldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top