Diziler Neden Yayınlanmıyor, Diziler Ne Zaman Yayınlanacak?

Yeni yılın başlaması ile birlikte televizyon izleyicilerinin çok sevdiği diziler ekranlara gelmedi. bütün Televizyon kanallarındaki dizilerin Henüz yeni bölümleri yayınlanmadı. Kanallar ortak bir karar alırken ekrana yeni bölümleri gelmeyen dizilerin tekrar bölümlerini yayınlamaya başladı. Ancak televizyon izleyicileri ise merak içerisinde dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtını arıyor. Peki, 2019'da dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? 2019'da diziler neden yayınlanmıyor?

Diziler Neden Yayınlanmıyor, Diziler Ne Zaman Yayınlanacak?
Diziler Neden Yayınlanmıyor, Diziler Ne Zaman Yayınlanacak? melek eren

Türk televizyonlarında önemli bir yer edinen diziler 2019 yeni yılın gelmesiyle birlikte televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizilerin tekrar bölümlerini ekranlarda gören izleyenleri 8'lerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtını arıyor. Peki dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

DİZİLER NEDEN YAYINLANMIYOR?

Diziler neden yayınlanmıyor sorusunun yanıtını Geçtiğimiz günlerde Jet sosyete dizisinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel vermişti. Ünlü oyuncu Instagram hesabından yaptığı açıklamada; "Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!” dedi.

DİZİLER NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcılar reklam verenlerle yeni bir anlaşma yapmak istedikleri için Ocak ayının ilk 3 haftasında yeni bölümleri yayınlanıyor. Ocak ayında sadece TRT 1 dizileri ekran hayatına devam edecek.

Diziler Neden Yayınlanmıyor Diziler Ne Zaman Yayınlanacak dizilerin yeni bölümleri ne zaman diziler ne zaman başlayacak 2019'da diziler neden yayınlanmıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!