DİYARBAKIR

Diyarbakır’da Şehit Mezarlığı’na Patlayıcı Attılar!

Diyarbakır Yenişehir’de bulunan şehit mezarlığında yüzlerinde maske olan 2 kişi patlayıcı ile saldırı düzenledi.

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde yer alan Kara Şehitliği Mezarlığı’nın kapısında yüzlerinde maske olan iki şüpheli şahıs tarafından el yapımı patlayıcı ile saldırı düzenlendi. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, bir iş yerinin camlarının kırıldığı gözlendi.

MEZARLIĞIN KAPISINA PATLAYICI ATTILAR

Yenişehir ilçesi Şehit Caddesi üzerinde bulunan Kara Şehitliği Mezarlığı’nın kapısında saldırı meydana geldi. Alınan bilgilere göre yüzlerinde maske olduğu belirlenen 2 kişi, hazırladıkları el yapımı patlayıcıyı mezarlığın kapısına attılar.

BÜYÜK BİR GÜRÜLTÜ DUYULDU

El yapımı patlayıcı, mezarlığın kapısının önünde büyük bir gürültü ile patladı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine kısa sürede çok sayıda polis ekibi geldi. Güvenlik önlemlerini alan ekipler, olay yerinde inceleme yaptı ve delil topladı. Olay sırasında caddede kimsenin olmaması ise büyük bir faciayı önledi. Patlama nedeniyle 1 iş yerinin camları kırıldı.

Saldırıyı gerçekleştiren kişilerin bulunması için geniş çaplı operasyon başlatıldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top