DİYARBAKIR

Diyarbakır’da Saldırılan Binada Selahattin Demirtaş Var Mı?

Sabah saatlerinde Diyarbakır’da eski emniyet müdürlüğüne bombalı araçla saldırı düzenlendi. Saldırılan binada HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve 2 vekilin de olduğu belirtildi.

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde Terörle Mücadele ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nün de içerisinde bulunduğu Eski Emniyet Müdürlüğü’ne sabah saatlerinde bombalı saldırı düzenlendi. Patlamanın ardından güvenlik güçleri ve teröristler arasında çatışma çıktı. Alınan ilk bilgilere göre saldırı nedeniyle 1 kişinin öldüğü ancak 50 kişinin de yaralandığı belirtildi.

ŞOK İDDİA! DEMİRTAŞ VE 2 VEKİL ORADA MI?

Terör operasyonu kapsamında dün gece saatlerinde gözaltına alınan  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile Diyarbakır Milletvekilleri Nursel Aydoğan ve Ziya Pir’in de saldırılan Emniyet Müdürlüğü binasında yer aldığı iddia edildi. Ancak konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

BOMBA YÜKLÜ ARAÇLA SALDIRI

Diyarbakır’ın 4 merkez ilçelerinden bir tanesinde teröristler, Terörle Mücadele ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü eski emniyet müdürlüğü binasına sabah saat 08:00 sıralarında bomba yüklü araçla saldırı düzenlediler.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top