Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Dijital Baskı'da Maksimum Kalite

Dijital Baskı’da Maksimum Kalite

Reklamcılık sektöründe yaşanan gelişmeler sonrasında, matbaa kelimesi artık bu sektör için yetersiz bir hal almaya başladı.

Reklamcılık sektörü her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam etmekte. Öyle ki; artık bu sektörü ifade etmek için verilen eski isimleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Mesela matbaa kelimesinin sıkıştığı alan artık bu sektörü ifade etmekte yeterli kalmıyor.

Dijital Baskı Teknolojileri

Dijital kavramı, reklam sektörünün her köşesine adını yazdırdı. Artık herşey dijital. Dijital ajans, dijital baskı gibi tabirler iyice oturmaya başladı. Bu dijital dünya, reklamcılık sektörünü çok çok ötelere taşıdı. İnanılmaz bir potansiyeli olan ve rekabet şartları üst düzeye çıkan bu sektörde yarışan firmalarda bu zorlu rekabet ortamına ve değişen teknolojiye ayak uydurmak zorundalar. Çünkü ayak uyduramayanların müşteri bulmakta zorlanacağı günler yarın kadar yakında.

Bu gelişen teknolojilerin üst seviyede kullanıldığı bir reklam ajansı olan Maksimum Reklam, yüksek teknoloji ekipmanlarıyla rakiplerinin bir adım önünde emin adımlarla ilerliyor. Büyük firmaların öncelikli tercihi olan firma, özellikle dijital baskı alanında öne çıkıyor. Bunun yanında araç kaplama, fuar stand, örümcek stand ve tabela gibi iş kolları da mevcut ve tam anlamıyla bu sektörün her alanına hakim diyebileceğimiz bir konumda.

Pınar, Ytong, Fiat gibi üst düzey referanslara sahip firma, 2007 yılından bu yana reklamcılık faaliyetlerini sürdürüyor.

7 aşamalı çalışma planı mevcut

Firmanın projelerinde 7 aşamalı bir çalışma planı mevcut. Keşif, Planlama, Tasarım, İmalat, Uygulama ve hepsinden üstünde memnuniyet. Bu 7 madde ile yüksek bir müşteri memnuniyeti potansiyeline ulaşan Maksimum Tanıtım, 2016 senesinde sektörün öncü firmaları arasında yerini alacak gibi gözüküyor.

Firmanın Web Sitesi yenilenmiştir. Yeni web sitesine www.maksimumtanitim.com tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top