Devlet Bahçeli’den Erdoğan’a Tam Destek! ‘Cumhurbaşkanı Yalnız Değil’!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek verdi. Erdoğan ve Trump görüşmesini ele alan Bahçeli, "ABD'nin önünde iki yol vardır, ya ihanet ya dostluk. ABD'nin başka alternatif yoktur. Rakka operasyonu için canilerden medet ummak, Türkiye’ye hiçe saymaktır ve buna izin verilmemelidir. Bu alçaklığın hoş görülecek yanı yoktur... Bu noktada, Sayın Cumhurbaşkanı’nın yalnız olmadığını bu kürsüden duyuruyorum" dedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, KHK ile ihraç edildikleri görevlerine geri dönmek için açlık grevinde bulunan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça hakkında "Açlık grevinden vazgeçmelerini tavsiye ederim" şeklinde konuştu

Devlet Bahçeli’den Erdoğan’a Tam Destek! ‘Cumhurbaşkanı Yalnız Değil’!
Devlet Bahçeli’den Erdoğan’a Tam Destek! ‘Cumhurbaşkanı Yalnız Değil’! sema eren

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek verdi. Erdoğan ve Trump görüşmesini ele alan Bahçeli, "ABD'nin önünde iki yol vardır, ya ihanet ya dostluk. ABD'nin başka alternatif yoktur. Rakka operasyonu için canilerden medet ummak, Türkiye’ye hiçe saymaktır ve buna izin verilmemelidir. Bu alçaklığın hoş görülecek yanı yoktur... Bu noktada, Sayın Cumhurbaşkanı’nın yalnız olmadığını bu kürsüden duyuruyorum" dedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, KHK ile ihraç edildikleri görevlerine geri dönmek için açlık grevinde bulunan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça hakkında "Açlık grevinden vazgeçmelerini tavsiye ederim" şeklinde konuştu.

Partisinin Grup Toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sözlerine ilk olarak Muğla’da kaza geçiren ve hayatını kaybeden 24 kişiyle başladı. ‘Katliam gibi kaza’ diyen Bahçeli, kazanın tüm yönleriyle incelenmesi gerektiğini belirtti. 


Devlet Bahçeli Şu ifadelerde bulundu:

 "Korkaklar hiçbir devirde başarı ve zaferin mimarı olamamışlardır. Bir de kahramanlık vardır. Tarih sayfaları anıtlaşmış kahramanların eliyle yazılmıştır. Türk tarihi kahramanlar açısından talihli ve bereketlidir. Asıl kahramanlık destanı, aziz millet varlığıdır. Milli ruh ve asaletimize gölge düşürmeye çalışanlar hak ettikleri mağlubiyeti almıştır. İzmir valisi işgal haberlerini doğru olmadığını iddia ediyordu. Kolordu komutanı da aynı kafadaydı. Türk milleti bu korkakları kaydetmiştir. Bir tarafta ise Hasan Tahsin vardı ve sıktığı kurşunla yad edilecektir. Kahramanlıkla korkaklık arasındaki kalın duvarın iki yanıdır bunlar. Anadolu’nun bağrından da bir itiraz yükselmiştir, bu kişi kurucu kahraman Mustafa Kemal Paşa olmuştur. Diriliş meşalesi bir kere yanmış ve yakılmıştır. Biz de ne Hasan Tahsin en Mustafa Kemal biter. Bitti gibi görünür ama hiç olmadık zamanda kahraman nesil emaneti can pahasına müdafaa eder... Cumhuriyetimiz kurucusu Mustafa Kemal saldırıların arkası kesilmeyecektir.” dedi.

KİMLİKSİZLİKLER ATATÜRK’E DİL UZATTI

“Geçtiğimiz günlerde Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret edenler hakkında da açıklama yapan Bahçeli, Bir avuç kimliksiz sözde tarihçi Atatürk’e dil uzatmıştır. Aşağılık dedikodu çıkarmışlardır. Bunların yedikleri içtikleri haramdır. Ülkede tarihçilerin köküne kıran mı girdi, tarih konusunda atıp tutmak düşman işbirlikçilerine mi kaldı. Nedir Atatürk’e çatmanın gerçek gayesi. Aynı bilgiyle zıt ve uçuk yorumlara nasıl ulaşılmaktadır. Bunlara sesleniyorum, Türk tarihinden çirkin elinizi çekin...” dedi.

devlet bahçeli mhp grup toplantısı bahçeliden açıklama cumhurbaşkanı erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hülya Avşar 'Selfi' Filmi İçin Ateşli Pozlar Vermeye Devam Ediyor
Hülya Avşar 'Selfi' Filmi İçin Ateşli Pozlar Vermeye Devam Ediyor
Survivor 2018 16 Nisan Kim Elendi, Damla Mı, Cumali Mi, Hakan Mı Veda Etti?
Survivor 2018 16 Nisan Kim Elendi, Damla Mı, Cumali Mi, Hakan Mı Veda Etti?