GÜNDEM

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda FETÖ Operasyonu

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na düzenlenen FETÖ operasyonunda 7 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Deniz Kuvvetleri’nde ByLock kullanan personele yönelik olarak Türkiye genelinde operasyon düzenlendi.

45 RÜTBELİ ARANIYOR

10 tanesi kurmay binbaşı, 6 tanesi yüzbaşı olmak üzere farklı rütbelere sahip 45 asker hakkında çıkarılan gözaltı kararı gereğince sabahın ilk saatlerinde operasyon başladı. Polisin eş zamanlı olarak yaptığı operasyonda İstanbul’daki 6 kişiden 5 tanesi yakalandı. Hatay’da 1 Kocaeli’de 1 kişi olmak üzere toplam 7 kişi gözaltına alındı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top