MAGAZİN

Demet Şener, Demet Akalın Konusunda Sessiz Kalmadı!

Bir takipçisinin Demet Şener’e “yuva yıkan kadın” yakıştırmasının ardından Demer Şener’in cevabı gecikmedi.

Yaşadığı ihanetin ardından eşi İbrahim Kutluay’a boşanma davası açan Demet Şener, İnstagram hesabından “Kimseye boyun eğmem” başlıklı röportajının gazetedeki ekran görüntüsünü aldı ve paylaştı.

“EVLİYDİLER DE BEN Mİ BİLMİYORDUM”

Takipçilerinden onlarca yorum alan Demet Şener, bir takipçisi tarafından “yuva yıkan kadın” şeklindeki mesajına çok sinirlendi ve tepkisiz kalmadı. Takipçinin yazdığı “Ne demişler yuva yıkanın yuvası olmazmış. Bunu hesaba katmamışsın sanırım yıllar önce” yorumuna karşılık olarak Demet Şener, “Hangi yuva pardon? Evliydiler de ben mi bilmiyordum. Yuva demek karı, koca ve çocuklardan oluşur. Bir ilişkiye yuva denmez.” dedi.

DEMET AKALIN’DAN AYRILIP DEMET ŞENER’LE BİRLİKTE OLDU

İbrahim Kutluay’dan ayrılma kararı alan Demet Şener, eşinin kendisini aldattığını açıklamıştı. Yıllar önce Demet Akalın ile ilişkisi olan İbrahim Kutluay, ilişkisini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra Demet Şener’le birlikte olmuştu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top