Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Değerli Saçlar İçin Vusla Kara Sarımsak

Değerli Saçlar İçin Vusla Kara Sarımsak

Bir kadının en değerli aksesuarı saçlarıdır. Bu nedenle saçlarına her zaman iyi bakmak zorundadır.

Saçlarının değerini bilen bireylerin sahip olacağı ve ömür boyu kullanım imkanı tanıyan kara sarımsak ile saçlarınız ömür boyu sizinle beraber kalsın ! Saçların zarar görmesine neden olan bir çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlere dikkat edilmediği takdir de saçlarda çeşitli problemler oluşmaya başlayacaktır. *Saçların vitamin desteğini özellikle içerisinde bulunan kara sarımsak sağlamaktadır. Kara sarımsak içerisinde saç dostu olarak bilinen bir çok vitamin bulunmaktadır. Bu yüzden de zaten sarımsak saç için kullanılan tek bitki olarak da bilinmektedir. Sarımsak denildiği zaman özellikle kokusu söz konusu olduğu için mümkün oldukça uzak durulmaya çalışılmaktadır. Ancak içerisinde kendisine has bir kokusu olan allicin adlı madde sayesinde saç dökülmeleri durmaktadır ve yapılan araştırmalar ile de bu kanıtlanmıştır. Bu araştırmaları özellikle allicin adlı maddeyi araştırarak da görebilirsiniz. Bununla birlikte vusla kara sarımsak kullandığınız zaman zaten içerisinde farklı etken maddeler de bulunduğu için bu koku sizleri rahatsız etmeyecektir ve bir sıkıntı yaşamayacaksınız. İçerisinde bulunan allicin maddesi sarımsağın kendisine hastır ve diğer maddeler ile bu koku bastırılmıştır ancak etki oranı gene aynıdır ve her hangi bir etkenliğinde farklılık yaşanmamaktadır.

İçerisinde sadece kara sarımsak bulunmamaktadır ve farklı mineraller de içerisinde yer almaktadır. Yani sadece vitamin destekli değil mineral destekli bir ürün olması yönü ile de sadece saç dökülmesi konusunda değil aynı zamanda saç oluşumu üzerinde de katkı sağlamaktadır. Saç oluşumunu da kök olan yerlerde sağlamaktadır. Satın almaya karar verdiniz ve resmi siteyi ziyaret ederek işlemi gerçekleştirdiniz. Ürünler elinize ulaştığında paket içerisinde 2 farklı ürün bulunduğunu görürsünüz. Bu iki üründen biri 50 ml ölçüsünde serum ve 400 ml ölçüsünde de şampuan olarak gönderilmektedir. Özellikle vusla kullanımı konusunda yapılan bazı yanlışlar da bulunmaktadır ve bu yanlışlara dikkat edilmediği takdirde bazı yan etkiler yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır. Öncelikle kullanım konusunda ki en bariz yapılan hata serum kullanımındadır ve serum kullanımı haftada 3 kere sağlanması gerekirken bazı kişiler bunu her gün yapmak ile birlikte sadece 1 kere de değil bunu gün de 2 kere gerçekleştirmektedirler. Bu yüzden de tahriş gibi durumlar ile karşılaşarak kafa derilerinde kızarıklık gibi sorunlar yaşamaktadırlar. Bu yüzden buna dikkat etmek gerekmekte ve kullanımı serum için haftada sadece 3 kere kullanılması uygun görülmekte ve sadece 1 kere uygulanması gerekmektedir. Şampuan ise bunun tam tersi durumda her gün 1 kere kullanılması gerekmektedir. Kullanım yaparken kesinlikle kuru saça uygulama yapmamanız gerekmektedir. Saç diplerinin bu serum ve ya şampuanı ememeyeceği için kuru saça yapacağınız uygulamalar doğru sonuç vermeyecektir ancak ıslak saça yapılan uygulamalar da saç dipleri bunu emebileceği için en kesin ve en doğru sonucu alabilmeniz mümkün olacaktır. Eğer gündelik hayatınızda çok fazla tozlu ortamlarda bulunduysanız serumu kullanmadan önce mutlaka saçlarınızı bir kere yıkamanız doğru olacaktır. Kirli saça uygulama yapmayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top