GÜNDEM

Cumhuriyet Başsavcılığından İbrahim Erkal Olayı İçin Soruşturma Açıldı!

12 Nisan Çarşamba gecesi evinin otoparkında baygın halde bulunan ve apar topar hastaneye götürülen İbrahim Erkla’ın son durumu hem yakınları hem de sevenleri tarafından merakla takip ediliyor. Erkal’ın olayı için Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı düğmeye bastı ve olayla ilgili soruşturma açtı.

Evinin otoparkında baygın halde bulunan ve hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı İbrahim Erkal için Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığından soruşturma açıldı. ‘Taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma’ suçu kapsamında olayın araştırılacağını belirten Başsavcılık olayla ilgili araştırmada ünlü sanatçının baygın olarak bulunduğu otoparkın kameraları incelemeye alınacak.

İbrahim Erkal’ın sağlık durumuyla ilgili yakınları ve sevenleri büyük bir takip halinde. Evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması sebebiyle hastaneye kaldırılan ünlü sanatçının olayı hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma açıldı. Açılan soruşturmada herhangi bir şüphelinin gözaltında olmadığı belirtildi.
12 Nisan gecesi Maltepe’de bulunan evinin otoparkında baygın halde bulunan ve sitenin güvenlik görevlisi tarafından görülerek hemen hastaneye kaldırılan İbrahim Erkal için bilincinin kapalı olmasından dolayı Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Erkal’ın baygın halde bulunduğu otoparkın güvenlik kameralarının detaylı bir incelemeye alınacağı belirtilirken soruşturma kapsamında herhangi bir şüpheli kişinin gözaltında bulunmadığı açıklamaları da geldi.

Erkal evinin otoparkında baygın ve bilinci kapalı bir halde bulunarak ilk olarak Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülmüş daha sonra da Beşiktaş Ulusta bulunan özel bir hastaneye sevk edilmişti. Erkal’ın tedavisi Beşiktaş’ta bulunan özel hastanede devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top