Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ABD’ye Çok Sert Sözler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ABD’ye Çok Sert Sözler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada ABD hakkında çok sert sözler söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen ve dokuzuncusu gerçekleştirilen Büyükelçiler Konferansı’nda gündem hakkında önemli açıklamalar yaptı. ABD’ye çok sert sözler söyleyen Erdoğan “dost demeye dilim varmıyor” dedi ve ardından “İşte bakıyorsunuz Türkiye’de kara listede olan FETÖ’cü ABD’de rektör olarak atanabiliyor.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından önemli başlıklar: 

“Binlerce yıllık devlet geleneğine sahip milletimiz için 2023 yılı bir mihenk taşıdır. Bildiğiniz gibi 2023 için iddialı hedefler ortaya koyduk ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bizi 2053 ve 2071 vizyonuna da sıçramış olacağız.”

“MİLLİ SEFERBERLİK RUHUYLA ÇALIŞIYORUZ”

“Mili seferberlik ruhuyla gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. 15 Temmuz darbe girişimi elbette tarihimizde devletimize yapılmış ilk ihanet değildir. Fakat uygulanış şekliyle en sinsi yapılmış darbe planıdır. İhanet ne kadar büyükse onun karşısında milletin kıyamı da bir o kadar azametli oldu.”

“DOST DEMEYE DİLİM VARMIYOR”

“Suriyeli mazlumlardan esirgenen sığınma hakkı FETÖ’cü ve PKK’lı teröristlere altın tepsilerde sunuluyor. Canını kurtarmak için kapılarına gelenleri kovanlar darbecilere ve teröristlere sahip çıkmaktalar. Bu tablo karşısında elbette üzülüyoruz. Dost demeye dilim varmıyor. Şu anda ülkemizde kara listede olup kaçan FETÖ mensubu Amerika’da rektör olarak atanabiliyor. Bu ne menem bir şeydir. Avrupa değerlerinin bu derece ayaklar altına alınmasını anlayamıyoruz.”

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top