MAGAZİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Necati Şaşmaz’ı Çağırmadı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Ekim resepsiyonuna Necati Şaşmaz’ı çağırmadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile beraber 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir resepsiyon düzenledi. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleşen resepsiyonda siyaset, sanat ve iş dünyasından pek çok isim yer aldı. Ayrıca şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarından oluşan kalabalık bir grup da resepsiyonun misafirleri arasında yer aldı. Geceye katılan isimlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan çifti, tüm müsafirlerle ilgilendi.

NECATİ ŞAŞMAZ ES GEÇİLDİ

Resepsiyonda dikkat çeken detaylardan bir tanesi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bütün organizasyonlarına davet edilen Necati Şaşmaz’ın bu resepsiyonda yer almaması oldu.

SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATMIŞTI

Son dönemlerde sahibi olduğu Pana Film “Kurtlar Vadisi Darbe” ismini 15 Temmuz’dan önce alması ile kafalarda oluşan soru işaretleri, Erdoğan yazılı mezar taşı ile oldukça kuvvetlenmişti. Bu sahnelerle gündeme gelen dizi hakkında savcılık soruşturma başlatmıştı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top