GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya’da!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya’da halkın karşısına geçti. Referanduma günler kala Erdoğan hem seçmene hem de sandık görevlilerine uyarılarda bulundu. Erdoğan, “ Tutanakları almadan oradan ayrılmayın. Sağda solda söylenenlere itibar etmeyin bilmediğiniz bir şey varsa sorun” dedi.

ERDOĞAN’DAN KONYA MİLLETVEKİLİNİN AÇIKLAMALARINA TEPKİ!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP Konya Milletvekilinin ‘Denize dökeceğiz’ açıklaması için tepki gösterdi. Erdoğan şunları söyledi:

“Denize dökecekmiş milleti. Sen önce haddini bil haddini. Bilmezsen haddini patlatırlar enseni. Sen bu milleti ne zannediyorsun? Bunca yıl Konya’nın ekmeğini yemiş suyunu içmiş birisi olarak bunu nasıl söylersin? Eminim Konyalı bu densize Pazar günü haddini bildirecektir. Tabi onun şahsında onun izinden gidenlere de bu sözüm. İlk dersi sandıkta vereceğinize inanıyorum bu zihniyete. CHP Genel Başkanı, eski Genel başkanları ve vekilleri olarak pusulayı şaşırmış durumda. Milletimizin özü çürün olanlarla işi olmaz. “ dedi.

‘SANDIKLARA SAHİP ÇIKALIM’

Erdoğan referanduma günler kala Konya2da yaptığı konuşmada halka ve sandık görevlilerine uyarıda bulundu. Erdoğan şunları söyledi:

Artık hükümetler medya patronlarının yalılarındaki pazarlıklarla değil sandıkta kurulacak. Pazar akşamı inşaAllah bu ülkenin bayramı olacak. Bu tarihi bir devrim. Sandıklara sahip çıkacağız. İhmal yok aman ha! Her aşamada dikkatli olun. Sakın sağda solda söylenenlere kulak asmayın. Aklınıza takılan bir şey varsa sandık görevlilerine sorun. Sandık müşahitleri oradan tutanakları almadan ayrılmamalı.

‘BATIYA CEVAP VERECEKSİNİZ’

Erdoğan konuşmasında ağırlıklı olarak Pazar günü yapılacak referandum oylamasının üzerinde durdu. Halka seslenen Erdoğan açıklamasında, “Türkiye içerde ve dışarda çok büyük saldırılara maruz bırakıldığı bir dönemden geçiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar bu milletten daha güçlü değiller. Pazar günü Batı’ya da cevap vereceksiniz. Unutmayın! Türk milleti kuruculuk vasfıyla öne çıkan bir millettir. Yurt, yuva, medeniyet kurar.” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top