Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Gündeme İlişkin Soruları yanıtladı! Erdoğan Hangi Özel Açıklamalarda Bulundu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Gündeme İlişkin Soruları yanıtladı! Erdoğan Hangi Özel Açıklamalarda Bulundu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı yayında gündeme ilişkin sorulara cevap verdi. Erdoğan hangi konulara değindi? Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, “ Sen kalkıp bu ülkede hem demokrasi diyeceksin.” Açıklaması yaptı. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, “Sen kalkıp bu ülkede hem demokrasi diyeceksin. Demokrasinin egemen olduğu bir ülkede kimi denize döküyorsun? Türk oğlu Türk’ünü denize dökeceksin, Yunan mı ulan bu, neyi denize döküyorsun? Bu millet tarihinde kimi denize döktü belli. Sen nasıl böyle bir benzetme yaparsın. İşte İzmir’deydik, gelsen dökseydin. Allah’ın izniyle Pazar gününün neticesi belli. Bu bizim kanımıza dokunuyor.” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayın programında gazeteci Erhan Çelik’in gündeme dair sorularını yanıtladı. Erdoğan Çelik’ten gelen Türkiye’de ki kadar Avrupa gündeminde de yer alıyorsunuz. Bununla ilgili reaksiyon ne, net olarak açıklayabilir misiniz sorusuna şu yanıtı verdi:

“Pazar günü referandumla beraber, kendilerine Türkiye’den çok daha güzel mesajları vereceğiz ve bu tanışma modu biraz daha yükselebilir. Çünkü Türkiye, yükselen bir Türkiye.” diye konuştu. Erdoğan sözlerine Avrupa’da Türkçeye bu kadar yer verilmesinin millilik ve yerlilik açısından güzel bir gelişme olduğunu da ekledi.

AVRUPANIN BİZE ÇEKTİRDİĞİ YETER!

“Avrupa Birliği’nin 54 senedir bize çektirdiği çile yeter. Böyle bir ülke yok. Hiçbir ülkeye bunlar böyle çile çektirmediler. Türkiye herhalde bunların şamar oğlanı değil. Herkes haddini bilecek. ‘Yok sizin nüfusunuz çok kalabalık, geliriniz çok fazla, bundan dolayı Almanlar, Fransızlar sizi istemiyor.’ Bunları artık kimse yutmuyor. İngiltere gibi kurucu bir ülke Brexit’e gitti mi? Gitti. Brexit neticesinde halk ne yaptı? ‘Biz dedi AB’den çıkalım.’ Başından itibaren parada ne yaptı? ‘Ben avroya girmiyorum.’ dedi. Para birliğine girmeyen İngiltere demek ki o günden kararını almıştı. Ben İngiltere’yi başka ülkelerin de takip edeceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top