Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Cinsel İlişki Fantezileri Kötü Bitti! Sedye ile Hastaneye Kaldırıldılar!

Cinsel İlişki Fantezileri Kötü Bitti! Sedye ile Hastaneye Kaldırıldılar!

Kenya’da bir çift, otelde aşk fantezisi yapmak istedi. Ancak benzerine az rastlanacak bir olay onların başına geldi. Çift, aşk kaçamağı yaparken, Kenyalı adam spam geçirdi. Adamın kadının üzerinde kilitli kalmasının ardından otele ambulans çağrıldı ve çift hastaneye kaldırıldı.

Kenya’da kocasını aldatan evli bir kadın, otelde erkek arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdiği sırada vajinusmus (kadınlarda görülen cinsel işlev problemi) nedeniyle nadir görülecek bir kaza yaşadı. Adamın cinsel organı, kadının cinsel organının içinde sıkışıp kaldı. Sedye üstünde hastaneye kaldırılan çiftin görüntüleri kameraya yansıdı.

KALABALIĞIN ORTASINDA İLGİNÇ MANZARA

Çift otel odasında cinsel ilişkiye girdikleri sırada, erkeğin kadından ayrılamadığının farkına vardı. Acı içinde kalan kadın yardım çığlıkları atmaya başladı. Otel görevililerinin yardımına geldiği çiftin üstüne yatak örtüsü atıldıktan sonra tahta bir sedyeye bindirilip hastaneye kaldırıldılar. Bu sırada etrafta toplanan kalabalık şaşkın bakışlar arasında çiftin hastaneye kaldırılmasını izledi. Sedyedeki kadının utancından yüzünü kapadığı görüldü.

ALDATILAN KOCANIN İNTİKAMI OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Hastane yetkilileri çiftin kimliği hakkında bilgi vermedi. Yerel kaynaklar ise aldatan kadının kocasının, karısını yakalamak için vajina spazmına sebep olan bir ilaç kullandığını iddia etti.

VAJİNUSMUS NEDİR?

Vajinismus, kadınlarda görülen cinsel bir işlev problemidir. Vajina girişini çevreleyen pelvis kaslarının istem dışı kasılarak cinsel birleşmede acı ve ağrıya neden olması veya bu sebeple cinsel birleşmenin hiç gerçekleşememesi şeklinde tanımlanmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top