MAGAZİN

Ciciş Kardeşleri Hapis Ayıracak!

Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy’un 14 yıla kadar hapsi isteniyor.

Kamuoyunda Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy, ehliyetine el koyan polise tokat attığı, polis otomobiline çarptığı, kendisini cipine kilitleyerek direndiği için hakkında açılan davaya zorla getirilecek.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, Esra Ersoy ve polis memurları, H.C ve E.A katılmadı. Mahkeme, ek savunmasının alınması için Esra Ersoy’un zorla getirilmesine karar verdi.

14 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Esra Ersoy hakkında 3,5 yıldan 14 yıla kadar hapis cezası isteniyor. Ersoy’u yaraladığı iddia edilen polis memuru H.C’nin ise 2 yıldan 5 yıla kadar hapisle cezalandırılması isteniyor. Davada polis memuru E.A ise mağdur olarak yer alıyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top