SPOR HABER

Caner Erkin’den Kötü Haber

Beşiktaş’ın İnter’den kiraladığı Caner Erkin, Antalyaspor maçının 81. dakikasında sakatlandı. Caner’den gelen haberler tedirgin edici.

Beşiktaş’a ve Caner Erkin’e nazar değdi. Üst üste başarılı sonuçlar alan siyah beyazlı ekipte Caner Erkin, Antalya spor maçının 81. dakikasında sakatlandı.

6 Ay Sahalardan Uzak Kalabilir

Caner’in sol ayak aşil tendonunda kopma olduğu ve sahalardan 6 ay uzak olabileceği bilgisi alındı. Beşiktaşlı yönetici Candaş Tolga Işık, Caner ile ilgili şu açıklamayı yaptı;

“İlk gelen bilgi Caner Erkin’in aşil tendonu koptu. Acil ameliyat olması gerekecek sanırım. Kaç ay sonra döner bilmiyorum. Ancak Caner çok çalışkan, iyileşme süresi neyse yarısında sahalara döner”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top