GÜNDEM

“Çağrı” Filmi Dizi Oluyor! Hz. Hamza’yı Kim Oynayacak?

İslamiyet’in doğuşunu konu alan efsane film Çağrı, Türk televizyonlarında dizi olarak yayınlanacak.

İslamiyet’in doğuşunu konu alan 1976 yılında çekilen “Çağrı” adlı film, Ay Yapım tarafından Türk televizyonlarına uyarlanacak.

SÜRPRİZ İSİM BELLİ OLDU

Mustafa Akkad’ın yönettiği ve efsane oyuncu Anthony Quinn’in Hz. Hamza’yı canlandırdığı film, dizi olarak çekilecek. Projenin sürpriz ismi ise belli oldu.

HZ. HAMZA’YI KENAN İMİRZALIOĞLU OYNAYACAK

Yer aldığı yapımlarda Türk televizyonlarının en sevilen oyuncuları arasında gösterilen Kenan İmirzalıoğlu, bu sürpriz projede Hz. Hamza karakterini canlandıracak. Senaryosu yazılmaya başlanan dizinin, yeniden “Çağrı” adıyla mı yayınlanacağı ise merak konusu.

ÇEKİMLER YAZIN BAŞLAYACAK

Uygun mekan arayışları ve kast çalışmaları devam ederken, dizi çekimlerinin önümüzdeki yaz başlaması planlanıyor. İzleyici ile ise sonbahar aylarında buluşacağı düşünülüyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top