Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
ByLock Operasyonunda Silivri Cezaevi Müdürü Gözaltına Alındı!

ByLock Operasyonunda Silivri Cezaevi Müdürü Gözaltına Alındı!

8 ilde kapsamlı olarak düzenlenen FETÖ operasyonu kapsamında cezaevlerine baskın düzenlendi. Aralarında Silivri Açık Cezaevi Müdürü’nün de bulunduğu 19 kişi gözaltına alındı.

İstanbul merkezli olarak 8 farklı ilde düzenlenen ByLock operasyonu kapsamında cezaevleri hakkında da çeşitli soruşturmalar başlatıldı. Aralarında Silivri Açık Cezaevi 1. Müdürü H.T’nin de yer aldığı 19 kişi gözaltına alındı.

FETÖCÜLERİN CEZAEVİ MÜDÜRÜ GÖZALTINA ALINDI

FETÖ’ye yönelik olarak düzenlenen Kartal, Maltepe, Silivri ve Bakıköy Kadın Cezaevi’ne yönelik olarak düzenlenen 2. dalga operasyonunda 25 infaz koruma memuru yakalama ve arama kararı çıkarıldı. ByLock adlı FETÖ haberleşme uygulamasını kullandığı belirlenen kişiler hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Aralarında Silivri Açık Cezaevi 1. Müdürü H.T’nin de bulunduğu 230 şüpheli hakkında adli işlem gerçekleştirildi. Bunlardan 17 tanesinin tutuklandığı bilgisine ulaşıldı.

8 İLDE OPERASYON GERÇEKLEŞTİRİLDİ

FETÖ kapsamında İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Kırıkkale, Tokat, Ordu ve Rize’de operasyon yapıldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top