ASAYİŞ

Bursa’da Suriyeli Savaşı Çıktı: 3 Yaralı!

Bursa’da iki Suriyeli aile arasında çıkan tartışma kısa sürede ortalığı birbirine kattı.

Bursa’nın Karacabey ilçesinde pazar yerinde Suriyeli iki tane aile arasında laf atma yüzünden başlayan tartışma kısa sürede alevlendi ve ortalık bir anda karıştı. Demir sopa, sandalye ve kesici aletlerin de kullanıldığı kavgada 2 tanesi Suriyeli olmak için toplam 3 kişi yaralandı.

BURSA PAZAR YERİNDE SOPALAR HAVADA UÇTU

Alınan bilgilere göre, Karacabey’de bir pazar yerine akşam saatlerinde gerçekleşen olayda, iki Suriyeli aile arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Taraflar birbirine demir sopa, kesici alet ve sandalye ile saldırdılar. Pazar yeri kısa sürede savaş alanına döndü. Bu kavga sırasında 2 Suriyeli ve bir de kavgayı ayırmaya çalışan b,r vatandaş yaralandı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı ve Bursa halkı da Suriyelilere huzursuzluk çıkarmalarından dolayı tepki gösterdi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top