GÜNDEM

Bursa’da Oto Tamircisinin Cesedi Kalorifere Asılı Bulundu!

Bursa’da Adapazarlı Metin olarak bilinen 67 yaşındaki Metin Urul’un cesedi, evindeki mutfak kaloriferinde asılı halde bulundu.

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde Adapazarlı Metin lakabına sahip olan oto tamircisi olan 67 yaşındaki Metin Urul, yalnız yaşadığı evinde mutfaktaki kalorifer borusuna asılı halde bulundu.

BİR HAFTADIR HABER ALINAMIYORDU

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde TOKİ, 3. etapta meydana gelen olayda, alınan bilgilere göre Orhangazi’de Anayol üzerinde oto tamirciliği yapan ve çevresinde Adapazarlı Metin olarak bilinen 4 çocuk babası olan Metin Urul’dan 1 haftadır haber alınamıyordu. Oğulları Mete ve Avni Mete Urul, gece saatlerinde durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, Metin Urul’un yalnız yaşadığı dairelere gelerek çilingirle kapıyı açtırdı. Metin Urul’un mutfak kalorifer borusuna asılı olan cesedi ile karşılaşıldı. Babalarının cesedini gören oğulları gözyaşlarına boğuldu.

SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Eşinden bir süre önce ayrıldığı ve psikolojik sorunlar yaşadığı öğrenilen Metin Urul’un ölümüyle ilgili Organgazi Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. Cesedin bulunduğu evde ise inceleme başlatıldı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top