FOTO GALERİ

Bu Yolda Araba Kullanmak Cesaret İster

Eğer Fransa’ya ziyaret etmeyi planlıyorsanız bu yoldan uzak durun. Yoksa…

Bir Anda Suyun Altında Kalabilirsiniz

Fransa’da Noirmoutier adasına giden gois geçidi gelgitler sebebiyle günde 2 kez gözden kayboluyor. Eşsiz güzellikteki benzersiz bu doğa olayı, güzelliğinin yanında son derece tehlikeli de… Çünkü 3 mil uzunluğundaki yol tamamen sular altında kalıyor. Bu olayı izlemek için birçok insan hergün bu bölgeyi ziyarete geliyor ve suların çekilmesini bekleyip yoldan yürüyerek veya araçlarıyla karşıdan karşıya geçiyorlar. Ve tıpkı bizim 3. köprü açılışında yaptığımız gibi köprü üzerinde durup fotoğraf çektiriyorlar.

Gois geçidi suların yükselmesi ve çekilmesi sebebiyle her gün sadece birkaç saat kullanılabiliyor. Yolun iki tarafında da ziyaretçileri uyaran tabelalar bulunmakta.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top