YAŞAM

Bu Fotoğrafta Ne Gördüğünüz Zihninizi Yansıtıyor!

Uzmanlar, bazı algılamaların tamamen deneyimler ve düşüncelerden kaynaklandığını belirmektedir.

İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre; bu resim, biri oldukça müstehcen olmak üzere iki farklı şekilde görülebilir.

ÇIPLAK BİR KADIN MI GÖRÜYORSUNUZ?

Eğer bu resme baktığınızda çıplak bir kadının memelerini ve karnını görüyorsanız ve resmi bu şekilde algılıyorsanız, cinsellik takıntılı bir insansınız!

Resimdeki çizgilere sağ ve sol olmak üzere iki kere bakıldığında ise dans eserken ellerini kafasının üzerine kaldırmış 2 adet çöp adam görebilirsiniz. Resmi böyle algılayan insanların tasasız ve diğer algılamaya göre daha masum oldukları saptanmıştır.

Psikologlar, insan beyninin iki imajı da eşzamanlı olarak görebileceğini belirtmektedir. Fakat bunlardan bir tanesine yönelmek, deneyim ve düşüncelerden kaynaklanıyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top