GÜNDEM

Böyle Vicdansızlık Görülmedi! Kansere Yakalanan Eşine…

Kanser hastalığına yakalanan karısına etmediğini bırakmayan cani adam, arkadaşının karısı ile kaçtı.

İstanbul Sancaktepe’de yaşayan 43 yaşındaki Muhterem G.’ye geçtiğimiz sene kanser teşhisi koyuldu. Hastalığının çıkmasının ardından hasta kadının eşi, sık sık şehir dışına çıktığını söyleyerek evden ayrılmaya başladı. Eşi E.G. Muhterem G.’nin kemoterapi tedavisinin başladığı 21 Nisan tarihinde eve döndü ve kanserin ardından kabus dolu günler başladı.

TEDAVİSİ İÇİN AYIRDIĞI PARAYI ALIP KAÇTI

Alınan bilgilere göre Muhterem G., eşinin telefonunda kendi arkadaşının eşi ile olan mesajlaşmalarını gördü. Kocasına bu mesajları sorduğunda ise şiddete maruz kaldı. Bununla yetinmeyen cani adam, hasta eşini dövdükten sonra, kadının tedavisi için 9 bilezik, 9 çeyrek altın ve 5 bin lirayı alarak evi terk etti. Muhterem G. evinde çocukları ile başbaşa kaldı.

“PARA VERECEĞİM DİYE ÇAĞIRDI”

Kanser kadının parmağındaki alyansa kadar herşeyi alan cani adam, Muhterem G.’nin zor günler geçirmesine neden oldu. Hasta kadın,  “Birkaç gün sonra eşim beni arayarak yaptıklarından pişman olduğunu, vicdan azabı çektiğini ve para vereceğini söyleyerek bir eve davet etti. En büyük destekçim üvey kızımı da yanıma alarak çağırdığı eve gittim. Eşim, sevgilisi ve kayınvalidem bana saldırdı. Darp ettiler, paramparça ettiler beni” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top