Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Bolu’da Şafak Vakti PKK Operasyonu Düzenlendi

Bolu’da Şafak Vakti PKK Operasyonu Düzenlendi

Bolu’da terör örgütü propagandası yapan zanlılar için şafak operasyonu düzenlendi.

Bolu’da güvenlik güçleri tarafından terör örgütü PKK’ya yönelik olarak düzenlenen şafak operasyonunda 3 zanlı yakalandı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, terör örgütü PKK’ya yönelik Salıbeyler ve Sağlık Mahallelerinde önceden tespit edilen adreslere eş zamanlı olarak şafak operasyonu düzenledi.

CEP TELEFONU VE BİLGİSAYARLARA EL KOYULDU

Baskın yapılan evlerde PÖH tarafından sağlanan çevre güvenliğinin ardından diğer ekipler de adreslerde arama yaptı. Gerçekleşen aramalarda, bazı kitap ve dergilere, cep telefonlarına ve bilgisayarlara el koyuldu.

PKK PROPAGANDASI YAPTILAR

Operasyonda, sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK’nın propagandasını yaptığını iddia edilen 3 zanlı, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra emniyete götürüldü.

13 ÖĞRENCİNİN İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

Ayrıca sosyal medya üzerinden terör örgütü propagandasını yaptıkları iddia edilen ve dün gözaltına alınan Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden 13 öğrencinin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top