MAGAZİN

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu Boşanıyor!

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu boşanma kararı aldı.

Ayrılacaklarına dair haklarında daha önce birkaç kez haber çıkan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti, bu kez kararını netleştirdi. Çift, boşanmak için avukatlarına vekalet verdi.

KARARLARINI VERDİLER

2014 senesinde evlenen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun evliliği sona geldi. Geçtiğimiz yıl Nisan ve Ağustos aylarında boşanacakları yönünde haberler çıkan çift, bu kez kararını netleştirdi. Çift, boşanma işlemlerini başlatmak için avukatlarına vekalet verdi.

DAHA ÖNCE BOŞANMA KARARI ALMIŞLARDI

İkili, beraber rol aldıkları “Deliormanlı” filminin çekimleri sırasında da boşanma kararı almıştı ancak projeye gölge düşürmemek adına resmi işlemleri başlatmak için acele etmemişti. O dönemde evlerini ayıran çiftin arasındaki buzlar, zaman içerisinde eridi. Ancak yaşanan tatsızlıklar yaz aylarında su yüzüne çıktı.

ARAYA MESAFE GİRDİ

Sarp Levendoğlu, yaz sezonunun tamamını Datça’da geçirdi. Birce Akalay’ın dizi nedeniyle İstanbul’da ayrılamaması, aradaki bağların tamamen kopmasına neden oldu. İlişki hakkında son karar ise geçtiğimiz günlerde verildi. Çifte yakın olan kaynaklar, iş yoğunluğu ve ortak zamanın azalması nedeniyle ilişkideki kopukluklar nedeniyle olduğunu söyledi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top