GÜNDEM

Bedava İphone 7 Almak İçin Adını “İphone Yedi” Yaptı!

Bir mağazanın kampanyasından yararlanmak için Ukraynalı bir adam adını “İphone 7” olarak değiştirdi.

Tüm dünyada 20 erkek arkadaşına İphone 7 aldırdıktan sonra bunları satarak kendisine ev alan kadını konuşurken, İphone 7 ile ilgili bir başka haber de Ukrayna’dan geldi. Şimdi teknoloji dünyası adını “iphone yedi” olarak değiştiren adamı konuşuyor.

SADECE 2 DOLAR MASRAF YAPTI

Ukrayna’dan gelen bir haberde, İphone çılgınlığının kontrolden çıktığı gözler önüne seriliyor. 20 yaşındaki Ukraynalı Olexander Turin, bir mağazanın adını “İphone 7” yapanlara bedava İphone vereceğini duyurmasından ardından yalnızca 2 dolar masraf yaparak adını “İphone Sim” yani “İphone 7” olarak değiştirdi. Mağaza da sözünü tuttu ve genç adam İphone 7 sahibi oldu.

Genç adama ismini yeniden değiştirip değiştirmeyeceği sorulduğunda bunu yakın tarihte yapmayacağını ancak ilerde çocukları olacağı zaman eski adına döneceğini söyledi.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top