Başbakan Yıldırım Son Grup Toplantısında Önemli Mesajlar Verdi!

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti Grup toplantısında konuştu. Binali Yıldırım’ın son grup toplantısı olan toplantıda Yıldırım, gündeme dair oldukça önemli açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz günlerde Atatürk’e ve ailesine hakaret içeren sözler sarf eden sözde tarihçileri de hedefinde tutan Yıldırım, “ Cumhuriyetin kurucularına öyle veya böyle dil uzatmak kimsenin haddi değildir” dedi.

Başbakan Yıldırım Son Grup Toplantısında Önemli Mesajlar Verdi!
Başbakan Yıldırım Son Grup Toplantısında Önemli Mesajlar Verdi! sema eren

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti Grup toplantısında konuştu. Binali Yıldırım’ın son grup toplantısı olan toplantıda Yıldırım, gündeme dair oldukça önemli açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz günlerde Atatürk’e ve ailesine hakaret içeren sözler sarf eden sözde tarihçileri de hedefinde tutan Yıldırım,  “ Cumhuriyetin kurucularına öyle veya böyle dil uzatmak kimsenin haddi değildir” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım Partisinin Son Grup Toplantısında oldukça önemli konuşmalarda bulundu. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Yıldırım şu ifadelerde bulundu:

“Geçtiğimiz günlerde elim bir kaza sonucu şehit düşen Denizli Başsavcısı ve şoförünü rahmetle anıyorum. Dün Anneler Günüydü. Anne, her şeydir. Annemiz annelerimiz olmasa bizler olmazdık. Annesizliğin kadrini iyi bilen biriyim. Genç yaşta annemi kaybettim. Onun için gönlümüz isterdi ki dün Anneler Günü'nü çok daha mutlu ve güzel analım. Ancak, Muğla'da yaşanan trafik kazasında maalesef 14 anneyi kaybettik. Bu, İzmir'in Buca ve Konak semtinden Anneler Günü etkinliklerini geçirmek üzere güneye giden ve elim trafik kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Ülkemizi derinden üzen bu hadise her yönüyle araştırılıyor, soruşturuluyor, kazanın yönleri ortaya çıkacak. Kamuoyuna bu olaylar hakkında ayrıntılı bilgi sunulacaktır. Ayrıca, bugün de dahil Trabzon Maçka'da terörle mücadele ederken hayatını kaybeden askerimize ve bütün şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. Bu meseleye değinmişken yaşanan olaylar karşısında ülkemizin, milletimizin birliğine ve beraberliğine gölge düşürmeye çalışan mihraklar da maalesef oldu. Buradan bu davranış içinde bulunanları kınıyorum. Şehit düşen savcının arkasından ailesinin, kamuoyunun acısı bu denli tazeyken yakışıksız ifade kullananlarla ilgili yargı mercii mutlaka gerekeni yapacaktır.” dedi.

 

binali yıldırım yıldırım başbakan gündeme dair açıklama son grup toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika! Türk Sinemasının “Sultan”ı Türkan Şoray Hastaneye Kaldırıldı
Son Dakika! Türk Sinemasının “Sultan”ı Türkan Şoray Hastaneye Kaldırıldı
Ciciş Kardeşlerden Esra'nın Çırılçıplak Videosu İfşa Oldu! İşte O Şok Görüntüler...
Ciciş Kardeşlerden Esra'nın Çırılçıplak Videosu İfşa Oldu! İşte O Şok Görüntüler...