Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Başbakan Binali Yıldırım’dan Açıklama! “Sonuç ne olursa olsun başımızın tacıdır”!

Başbakan Binali Yıldırım’dan Açıklama! “Sonuç ne olursa olsun başımızın tacıdır”!

Başbakan Binali Yıldırım referandum seçimi hakkında açıklama yaptı. İzmir’in Menderes ilçesinde oyunu kullanan Yıldırım referandumdan çıkacak sonuçlar hakkında açıklamalarda bulundu. Önemli açıklamalar yapan Yıldırım “Sonuç ne olursa olsun başımızın tacıdır” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım referandum oyunu kullandığı İzmir’in Menderes ilçesinde oy kullanımı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.
Ana yasa değişikliği için yapılan referandum seçimleri için İzmir’in Menderes ilçesinde oyunu kullanan Başbakan Binali Yıldırım oyunu kullanmasının ardından bir takım açıklamalarda bulundu. Menderes ilçesi Gölcükler Adnan Olcay Ortaokulunda 1085 numaraları sandıkta oyunu kullanan Binali Yıldırım’a oy kullanmada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Ak Parti İzmir İl Başkanı Bülent Soylu ve Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu eşlik etti. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Binali Yıldırım kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların isteklerini geri çevirmedi.

İŞİMİZE GÜCÜMÜZE BAKACAĞIZ

Referandum oyunu kullanmasının hemen ardından açıklama yapan Binali Yıldırım açıklamasında, “Güzel İzmir’in Menderes ilçesindeyiz. Oyumuzu verdik, vatandaşlık görevimizi yaptık. Şimdi de işimize gücümüze bakacağız. Bugün Türkiye’nin her köşesinde 81 velayetimizde, ilçelerimizde, köylerimizde vatandaşlarımız huzur içerisinde, kardeşlik içerisinde, medeni bir şekilde oylarını veriyorlar. Tercihlerini yapıyorlar. Akşam olup sandıklar açılınca sonuçlar ortaya çıkacak. Çıkacak sonuç ne olursa olsun başımızın tacıdır. Milletimizin verdiği karar en güzel karardır” dedi.

SONUÇ NE OLURSA OLSUN BAŞIMIZIN TACIDIR

Başbakan Binali Yıldırım referandum oylamasının ardından açıklamalarında oyların sonucu ne olursa olsun çıkan sonuç başımızın tacıdır ifadelerinde bulundu. Binali Yıldırım gelen sorulara bir de esprili bir yanıt verdi. Kendisini merdivenlerin sonunda bekleyen ve konuşma yapması hakkında sorularda bulunan vatandaşlara ‘burası balkon değil’ şeklinde esprili bir açıklama yaptı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top